Jaanitervitus

Üldine jutt airsofti teemadel.
Vasta
DAE avatar
Margus
Postitusi: 31
Liitunud: 10 Jaan 2021 14:17

Soovin Sulle head Jaanipüha!!!
Aeg on lennanud põnevalt airsofti keskel.

Õnneks on jätkunud piisavalt mängude korraldajaid, et kui natukenegi küsida, siis oli võimalus iga nädal mängida, mõni nädal isegi 2-3 korda.
Suur rõõm oli kogeda väga erineva sisuga mänge ja et üle pika aja toimus jälle suurem hooaja avapidu, mis tõi kokku vanu tuttavaid ja palju uusi.

Tore on näha aktiivset uut airsofti põlvkonda.
Palju mängijad ei märkagi kui aktiivselt toodetakse meile juurde uusi ja noori mängijaid.

Erinevates linnades ja saartel jätkub noorte õpetamine ellujäämis -ja airsofti treeningud.
Juhtusin mõni nädal tagasi Soodla järve ääres seiklema ja nägin polügonil palju noori laigulistes, suurt kogust jaotelke (nii suurt kogust pole ma varem näinud) ja kuivkäimlaid. Üllatus ja rõõm oli suur kui korraldajatena kohtasin tuttavaid airsoftereid. Kui õigesti mõistsin oli neid 300.
Et järelkasvuga tegeletakse aktiivselt, palju edu ja jaksu!!!

Ise olen väga tänulik sõbralikule klubile DRG, kes on õpetanud airsofti nautima põhjalikumalt. Selle klubiga koos või enamasti uute ja vanadega nende vastu mängides saab kogeda väga erineva tasemega sportimist. Praktika näitab, et mida rohkem harjutad, seda suurem lootus on mängudel kauem elus püsida...

Ise olen sel aastal korraldanud vaid ühe mängu, talihooaja lõpetamise, kokku olen 124 mängu korraldanud. Ja kogesin jälle, et korraldamisest muretum ja lihtsam on ise mängida. Ja mänge olen nautinud kohe mõnuga, täitus just 451. mäng.

Palju jaksu kõikidele korraldajatele üle Eesti!!!, ja airsofteritele mõnusat airsofti nautimist...
Airsoft on äge, rsk!!!
Vasta
  • Informatsioon
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline