Airsoft koroona piirangute ajal

Üldine jutt airsofti teemadel.
Vasta
DAE avatar
Margus
Postitusi: 31
Liitunud: 10 Jaan 2021 14:17

Mis Sina arvad praegusest olukorrast?
Kas Sa tahad airsofti mängida, aga kardad seoses piirangutega mängida?
Või mis Sind häirib ja takistab airsoftis?
DAE avatar
Remius
Postitusi: 113
Liitunud: 18 Nov 2020 14:53

Tundub, et enamus mängijaid on läinud sügavasse talveunne.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!
DAE avatar
Helfury
Postitusi: 9
Liitunud: 08 Jaan 2021 17:56

Isiklikult usun, et ei ole probleemi, kui hoitakse mingis mõttes kinni ohutusnõuetest. Eks ma ise eelmine mäng hoidsin piisavalt distantsi, et mitte kobaras olla. Olen kaks testi läbi teinud, mõlemad on negatiivsed, ning sooviks neid sellisena ka hoida.

Kõige ideaalseim stsenaarium oleks, kui isik kes tuleb mängule omaks maksimaalselt 7 päeva vanust negatiivset testi tulemust, siis ei oleks vast vaja pablada kui rahvas kobaras kohvi / tee pausil on.
DAE avatar
Шмель
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Jaan 2021 17:18

Mis Meie mõtleme on üks asi. Teine on see, mida mõtleb valitsuse esindaja meie tegevusest, kui ta meid näeb. Testi tegemine enne mängule tulekut on ulme, ohutu distantsi hoidmine on samuti ulme, näiteks ei tohiks siis olla ühtset parklat või briifingud, ja otse loomulikult ei mingeid ühisfotosid, vähemalt ilma näomaskita. Meie oma tegevuses lähtume sellest, et on olemas reegel 2+2, et võivad mängida mitu paari nii, et iga paar enda eest. See võib olla kas surma mäng, või näiteks peidetud asjade otsimine paarides, ja teiste paaride poolt leitud vara ära võtmine. Mingit keerulisema stsenaariumiga mängu võimalust ma isiklikult ei näe. Oleks huvitav ja kasulik teada, kes ja kuidas veel mängib ilma et piiranguid rikuks.
DAE avatar
Remius
Postitusi: 113
Liitunud: 18 Nov 2020 14:53

Шмель kirjutas: 11 Apr 2021 11:37 Mis Meie mõtleme on üks asi. Teine on see, mida mõtleb valitsuse esindaja meie tegevusest, kui ta meid näeb. Testi tegemine enne mängule tulekut on ulme, ohutu distantsi hoidmine on samuti ulme, näiteks ei tohiks siis olla ühtset parklat või briifingud, ja otse loomulikult ei mingeid ühisfotosid, vähemalt ilma näomaskita. Meie oma tegevuses lähtume sellest, et on olemas reegel 2+2, et võivad mängida mitu paari nii, et iga paar enda eest. See võib olla kas surma mäng, või näiteks peidetud asjade otsimine paarides, ja teiste paaride poolt leitud vara ära võtmine. Mingit keerulisema stsenaariumiga mängu võimalust ma isiklikult ei näe. Oleks huvitav ja kasulik teada, kes ja kuidas veel mängib ilma et piiranguid rikuks.
2+2 reegli järgimine on esmane ja põhiline reegel praegu mängude korraldamisel. Ise olen piiranud osalejate arvu 10+10, et oleks võimalik ka parklas tagada 2+2 reegli järgimine. Järgmine minu mäng enam ohutusbriifingut mängu eel parklas ei toimu ja seda hoopis muul põhjusel kui corona piirangud. Seega mänge saab teha, lihtsalt korraldaja ja mängijad peavad mõningasi reegleid järgima.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!
Vasta
  • Informatsioon
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist