2021-10-09 Seenekütid

Siit leiad airsoft mängude toimumise info.
Vasta
DAE avatar
Remius
Postitusi: 113
Liitunud: 18 Nov 2020 14:53

Mäng toimub koostöös Naissaare Airsoft Camp MTÜ´ga.

Tulles mängule kinnitad allkirjaga, et oled tutvunud mängureeglitega enne mängu. Kui eksid mängureeglite vastu, siis esimene kord saad hoiatuse ja lähed loed parklas reeglid uuesti üle, teise eksimuse korral saadetakse sind platsilt lõplikult minema selleks mänguks. Mängureeglitega saad tutvuda siin: [Palun logi sisse, et näha seda linki.]

Pole ammu mänfginud Rutu S-75 raketibaasi alal, seega teeme seal üle pika aja ühe mõnusa sügisese lahingu.

Mängu stsenaarium:

Lahti on läinud sügisene seenehullus ja valitsus on saatnud metsadesse militaarüksused püüdmaks salajasi seenelisi, et seenelistelt makse koguda. Loomulikult pole seenelised huvitatud maksude maksmisest ning püüavad neid jahtivatele valitsusvägedele vastu hakata organiseeritult ja organiseerimata, et oma seened maksustamata metsast kätte saada. Valitsusväed on loonud oma baaslaagri metsas olevale kõrgeimale punktile ning kordineerivad sealt seeneliste otsinguid. Seenelised aga on otsustanud valitsusväed metsast välja peksta ja nende baaslaagri enda valdusesse hõivata, et saaks metsas rahulikult seeni korjata.

Mängule registreerumine toimub siin: [Palun logi sisse, et näha seda linki.]

Mängu asukoht:

Karksi metskond 28, Ainja, Mulgi vald, Viljandimaa 58.053342, 25.651329

[Palun logi sisse, et näha seda linki.]

Meilt saad rentida ka replica. Rendihind on 15€, sisaldades 1 automaat, prillid, mask ja 1000 BB. Rendisoovist palun anda teada hiljemalt 07.10 ehk neljapäeva õhtuks.

AJAKAVA:
Kogunemine alates 10:00
Briifing 11:45
Mängu algus: 12:00
Mängu lõpp: 17:00

Oluline info autota tulijatele: replicat kanna varjatult, alles mängu kohas võta replica välja, aitäh!!!

Vanuses 10-14 pääseb platsile juhul kui lapsevanem on kaasas või parklas, 14-16 on vajalik lapsevanema vabas vormis nõusolek kus kirjas lapsevanema kontaktandmed.

Kui sul on autos vaba kohta või sa otsid transporti, siis kirjuta meie facebooki grupi mängu kuulutuse kommentaaridesse või airsoftiliidu foorumisse mängu kuulutuse kommentaaridesse: [Palun logi sisse, et näha seda linki.]

Kontakt: 56171197
Ants.

Mängumaks 10€ saab tasuda kohapeal sularahas või ülekandega enne mängu (arvesse lähevad ainult kinnitatud ülekanded): Arveldusarve: EE131700017002765310 Ants Punning.

Ilma registreerimata platsile ei pääse. Kuna mängijate arv on piiratud on registreerumine siin kohustuslik.

Platsil on ka kohtunikud kes teevad aeg ajalt ka kontroll laske. Kui mängija ei tunnista tabamust, siis eemaldab kohtunik mängija platsilt koheselt.

Kohal on ka kauplus.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!
DAE avatar
Qrat
Postitusi: 4
Liitunud: 25 Veebr 2021 15:40

Mängule saab veel?
Qrat postitusele on pöialt näidanud:
Remius
Vasta
  • Informatsioon
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline