2022-05-07 ‘’Land Of Dragons’’ Estonian Airsoft Season Opening 2022

Siit leiad airsoft mängude toimumise info.
Vasta
DAE avatar
kamikadze
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Mär 2022 11:23

SO 2022 “Land of dragons”

Kallid sõbrad. Viimastel aastatel, kohutava viiruse tõttu, on ära jäänud väga palju airsoft mänge. Eriti kahju, et unarusse on jäänud kauaaegne traditsioon korraldada suur Hooaja alguse ja lõpu üritus. Need mängud on alati kokku toonud suure arvu mängijaid, nii Eestist kui ka naaberriikidest. Airsoft Wars Klubi, Lahingurada, Angry Beavers ja Nightwolves ühendavad oma jõud ja proovivad sel aastal taastada selle toreda traditsiooni. Me kutsume kõiki huvilisi osa võtma meie korraldatavast mängust - ‘’Land Of Dragons’’ Estonian Airsoft Season Opening 2022, mis toimub 07.05.2022

Me mõistame, et üritame teha mängu keerulisel ajal, mil olukord muutub kiiresti ja ettearvamatult. Mõistame, et igaühel on oma arvamus toimuvast aga me loodame, et kõik mäletavad, et Airsoft on sõprade mäng. Me tahame näidata, et vaatamata kõigele, elu läheb edasi. Me südamest loodame, et te mäletate neid tundeid mida te kogesite meie mängudel ja tahate seda uuesti kogeda. Omalt poolt lubame tipptasemel korraldust parimates vanakooli traditsioonides. Kohtumiseni.

Korraldajad jätavad endale õiguse tühistada mängija registreerimine andmata selgitusi. Mängu osapoolte tasakaalu säilitamise eesmärgil on korraldajal õigus määrata mängijad osapooltele oma äranägemise järgi.
RÕHUTAME, et antud üritusel on keelatud kõikide maailmas reaalselt olemasolevate jõustruktuuride embleemid ja kõikide riikide riigitunnused v.a. Eesti Vabariigi riigitunnus.

Link registreerimisele: registreerimine algab 14.03.2022
Kogu informatsioon on saadaval Airsoft Wars Klubi facebooki lehel.
Vasta
  • Informatsioon
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist