Mis on EstAL?

Eesti Airsofti Liit MTÜ on mittetulunduslik, demokraatlik ja vabatahtlik ühendus, mis tegutseb airsofti mängijate eest, kes soovivad panustada airsofti tulevikku ning osaleda selle kujundamises. Selle ühtse ja läbipaistva organisatsiooni osaks saades, saavad mängijad õiglase ja objektiivse platvormi oma ettepanekute esitamiseks ja panevad õla alla ausa ja turvalise mängu alustele. Juhul kui tegelete Eestis airsoftiga, olles kas mängija või korraldaja, ootame Teid EstAL'ga liituma!

KEDA TÄPSELT ESINDATE?
Meie liikmeid. Kuna oleme ainus eksisteeriv airsofti mängijate organisatsioon, ei ole mängijatel, kes pole liikmed, võimalust oma häält kuuldavaks teha. EstAL on ainus mängijate hääl, keda valitsus ja teised organid on huvitatud kuulama. Igaüks võib vabalt asutada oma mängijate ühingu samamoodi nagu meie, kuid EstAL dubleerimine ei oleks produktiivne ja oleks palju rasket tööd ilma mõjuva põhjuseta. Niisiis, kui mängijana soovite oma arvamust jagada ja asjades kaasa rääkida erinevate institutsioonidega peaksite saama EstALi liikmeks.

KAS EstAL ON POLIITILINE?
Airsoft on apoliitiline. Samuti hetkel seaduslikult reguleerimata, seega peame seisma hea ühiste väärtuste ja põhimõtete eest, et tagada airsofti tulevik.

KUIDAS LIITUDA?
Liitumiseks leiad dokumentide lahtrist avalduse, mille saad printida ja täita ning saata meile postiga, tuua kohapeale või anda üle liidu juhatuse liikmele. Epostiga on võimalik täidetud avaldust saata kas skaneeritult või kvaliteetselt pildistatult. Täisealistele on aasta 2021 liikmemaks 10€, alaealistele tasuta.